Get Adobe Flash player

Dinsdagmiddag 6 april 2010 loopt de raadszaal in deelgemeente IJsselmonde vol met kinderen, ouders, directeuren van basisscholen en ambtenaren.

Het is erg spannend want vandaag worden de nieuwe jeugdambassadeurs van IJsselmonde beëdigd door Bram van Hemmen, portefeuillehouder in de deelgemeente IJsselmonde.

Beëdigd betekent dat de kinderen die zich bescikbaar hebben gesteld als jeugdambassadeur 'Ja' zeggen tegen de taken die horen bij een jeugdambassadeur.
Zittend aan een ronde vergadertafel heeft iedereen 'Ja" gezegd tegen de taken van een jeugdambassadeur.

Om goed van start te gaan kreeg iedereen een vergadermap waar alle aantekeningen in geschreven kunnen worden en natuurlijk een doosje met visitekaartjes.

De jeugdambassadeurs zullen ruim een jaar met elkaar vergaderen in de kinderraden over allerlei zaken die zich afspelen in hun wijk en of school. Dit kan zijn over problemen waar de kinderen last van hebben maar bijvoorbeeld ook hoe ze kunnen helpen bij wijkfeesten.

Laatste nieuws

Installatie jeugdambassadeurs 2010

Lees verder >

Jeugdambassadeurs IJsselmonde geïnstalleerd

Lees verder >

Jeugdambassadeurs zetten zich in

Lees verder >